-8%
, ,

HUAWEI OSX010000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)

Stok Durumu:

1 adet stokta (stokta kalmasa da sipariş verilebilir)


  • HUAWEI
  • OSX010000
  • Optical Transceiver,SFP+,10G,
  • Single-mode Module(1310nm,10km,LC)

555,00$ 600,00$

1 adet stokta (stokta kalmasa da sipariş verilebilir)

wws PROFESYONEL IT DESTEK Lütfen sipariş vermeden önce stok teyidi alınız.

0 Yoruma Göre

0.0 Genel Değerlendirme
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın alan giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
error: Dikkat: İçerik korunmaktadır !!